X
تبلیغات
زولا

ژاله

بیوگرافی ام پکرا m.pokora

 

m.pokora

 

 

 

  Matthieu Tota  معروف به  M. Pokora  در ۲۶ سپتامبر 1985 بدنیا آمد و در نزدیکی شهر استراسبورگ در فرانسه بزرگ شد .

 

 

m.pokora1

 

 

 او به سرعت به موسیقی علاقمند گردید و

 

 

در مدرسه بجای آنکه شیفته موسیقی گردد به نت نویسی مشغول بود او همچنین یکی از اعضای گروه  رپ  Mic Unity نیز بود.

 

 

 

m.pokora2

 

 

او علاقه ای به تحصیل در مدرسه نداشت و ترجیح می داد که تلاش خود را بر حرفه اصلی اش متمرکز کند بنابراین وی ترک تحصیل کرده و سعی نمود تا شانس خود را در شوی رقص تلویزیونی popstar امتحان کند.

 او به زودی به موفقیت چشمگیری با گروه  Link Up که آلبوم  Otis et Lionel را ارائه کرده بودند دست یافت. علاوه بر این آلبوم Notre étoile آنها نیز موفقیت فراوانی برای گروه به همراه آورد.

 

 

m.pokora3

 

 

 

 در تابستان 2004 او به قصد ارائه یک سولوی انفرادی گروه را ترک کرد و اولین آلبوم اختصاصی خود با نام M. Pokora  را در دسامبر ارائه  کرد ، که به رتبه دوم در سال 2004 دست یافت.  در حقیقت اولین کار انفرادی وی فروشی معادل 125 هزار نسخه را برای او به همراه آورده بود و پس از آن تمامی تک آهنگ های وی نظیر Elle me contrôle نیز به فروش فوق العاده ای دست یافتند.

 

به سرعت او را با Usher و یا  Justin Timberlake مقایسه نمودند  و این موفقیت  M.Pokora   را به سمت کارهای بعدی سوق داد.

 

 

m.pokora4

 

 

 

در ژانویه 2006 ، Matt دو جایزه یکی برای آهنگ  Elle me contrôle  و دیگری برای رقص در این آهنگ از شبکه تلویزیونی   NRJ دریافت نمود؛ که این جایزه ها نشان داد که او نه تنها یک خواننده موفق بلکه یک رقصنده حرفه ای نیز می باشد.

 

 

m.pokora5

 

 

دومین اثر او با نام Player که در ژانویه 2006 به بازار ارائه شد رتبه شماره یک را برای او به همراه آورد و آهنگ هایی نظیر De retour و Tyron محبوبیت فراوانی یافتند.سال 2006 سال موفقیتهای M.Pokora  بود چرا که وی به کاری مشترک با نام Caliente با  Ricky Martin  پرداخت که در میان آهنگ Its allright  از برترین های آن محسوب می شود.

 

 

m.pokora -Ricky Martin

 

 

 در مارچ 2006 ،Matt با آلبوم player در کل فرانسه برنامه اجرا کرد و در ژانویه 2007 با همکاری  Nelly Furtado یک کنسرت مشترک برگزار کرد و سپس برای تهیه آلبوم بعدی خود که به زبان انگلیسی بود به آمریکا سفر نمود. 

 

 

m.pokora -Nelly Furtado

 

 

در مارچ 2008،mpokora با آلبوم جدید خود  با نام mp3 بازگشت که اولین آهنگ آن با نام Dangerous توسط pokora در شوی جوایز موسیقی NRJ در تاریخ 23 ژانویه ارائه گردید.

 

 

m.pokoramp3

 

 

MPokora_MP3

 

 

m.pokora6

 

 

m.pokora7

 

 

m.pokora8

 

 

m.pokora9

 

 

m.pokora10

 

 

m.pokora11

 

 

m.pokora12

 

 

m.pokora13

 

 

m.pokora14

 

 

m.pokora17

 

 

m.pokora-c

 

 

m.pokora16

 

 

m.pokora15