ژاله

جلوگیری از سرطان۳

قسمت۳

۱.سلول های سرطانی نمی توانند در محیط سرشار از اک*سیژن رشد کنند. تمرین بدنی روزانه و تنفس عمیق کمک می کند تا اک*سیژن بیشتری فرو ورود و به سلول ها برسد. اک*سیژن درمانی راه دیگری برای از بین بردن سلول های سرطانی است؛پس ورزش کنید.

 

۲.یک راه موثر برای مبارزه با سرطان، گرسنگی دادن به سلول های سرطانی است یعنی قرار ندادن غذاهایی که این سلول ها برای تکثیر خود به آن نیاز دارند در اختیار آن ها.

 

۳. شکر سرطان را تغذیه می کند. با قطع مصرف شکر یکی از منابع غذایی اصلی سلول های سرطانی قطع می شود. جانشین های قند مانند نوترا سوئیت و غیره همگی با اسپارتام تولید می شوند که بسیار مضر است. جانشین طبیعی بهتر آن ملاس چغندر یا عسل مانوکا است که البته باید کم مصرف شود. نمک سفره حاوی ماده ای شیمیایی است که به آن افزوده می شود تا رنگ آن را سفید کند. بهترین جایگزین آن نمک دریا است.

 

۴.رژیم های گوشتی اسیدی است و بهتر آن است که به جای گوشت گوساله یا خوک،ماهی مصرف کنیم. به علاوه گوشت حاوی انگل ها، هورمون های رشد و آنتی بیوتیک های دامی است که همگی بخصوص برای افرادی که سرطان دارند، مضر است. 

 

5.از مصرف قهوه، چای و شکلات که کافئین زیادی دارد اجتناب کنید. چای سبز جایگزین بهتری است و خواص ضد سرطان دارد. بهترین آب برای نوشیدن آب تصفیه شده یا آب فی*لتر شده است تا از سم های شناخته شده و فلزات سنگین موجود در آب شیر اجتناب شود. آب مقطر اسیدی است، از نوشیدن آن اجتناب کنید.

 

(منابع در قسمت اول ذکر شده است)