X
تبلیغات
زولا

ژاله

روابط عاشقانه از آشپزخانه شروع میشود

HTML clipboard

برای زن بسیار دشوار است که در یک لحظه مانند خدمتکار کار کند و ناگهان تغییر ماهیت دهد و تبدیل  به معشوقه ای زیبا و خواستنی شود. متخصصان معتقدند برای احساس رضایت از زندگی مشترک  کمک به زن ها در انجام کارهای روزمره ی خانه  بیش از یک رابطه ی جنسی مطلوب نقش دارد.


 


 

در واقع  احتمال پا گرفتن یک رابطه ی جنسی مطلوب بدون کمک و همیاری در کارهای خانه بسیار کم است.زن بعد از یک روز پرکار در خارج از منزل و مراقبت از بچه ها و رسیدگی به امور منزل کاملا از پا در میاید .با بالا  رفتن میزان تنش   تولید تستسترون  -هورمون  جنسی ای که در مردان و زنان هر دو تولید می شود در بدن کاهش می یابد و در نتیجه  کشش جنسی در زنها کم میشود

بعضی مردها واقعا نمی دانند که احساس برابری تا چه حد در گرمای روابط عاشقانه نقش دارد. در نظر سنجی هریس ثابت شد که اوقات فراغت زن ها ۲۵٪ کمتر از مردهاست.زنی که تمام روز در خانه مشغول است از پا می افتد و احساس بیگاری می کند.چنین زنی مطلقا برای یک رابطه جنسی پرشور جفت خوبی نیست.

رضایت جنسی در زنان از وجوه مختلف رابطه میان دو تن تاثیر می پذیرد. برای داشتن رابطه ای توام با رضایت صمیمیت در آشپزخانه به همان اندازه اهمیت دارد که صمیمیت در اتاق خواب.فقدان همدلی و نزدیکی در یکی از آن دو جا قابل جبران در جای دیگری نیست.